Громадські обговорення у Міністерстві освіти і науки України

22 вересня 2020 р. проф. Басанцов І.В. прийняв участь у круглому столі у Міністерстві освіти і науки України щодо запланованої реорганізації Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного і його приєднання до Національного університету фізичного виховання і спорту України.

За результатами цієї наради було вирішено створити робочу групу, до якої увійдуть співробітники МОН, члени спортивних федерацій, народні депутати, представники громадськості та незалежні експерти для перевірки діяльності Олімпійського коледжу а також проведення його аудиту.

На це засідання було запрошено у якості експерта з економічних питань професора нашої кафедри д.е.н., Басанцова Ігоря Володимировича, який для уникнення фінансових колізій запропонував внести зміни до п.3. абзацу 3 Розпорядження КМУ № 1083-р. від 2 вересня 2020 року щодо компенсації витрат київському місцевому бюджету (по утриманню студентів з інших регіонів) коштів з регіональних бюджетів.