Онлайн-заняття з бізнес аналітиком eBay

22 квітня 2020 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Похилько С.В. провела онлайн-заняття з дисципліни «Електронна комерція» згідно розкладу для студентів групи ПІ.м-91ан що навчаються за програмою «Інвестиції, підприємництво та стартапи».

В ході заняття до них долучився практикуючий фахівець Л. Колучі, бізнес-аналітик eBay GmbH, Німеччина. В своїй доповіді спікер розповів про фінансові та торгові транзакції eBay. Було розглянуті бізнес-моделі та концепти електронної комерції такі як Споживач-до-споживача (C2C) (торгівля між приватними індивідуумами або споживачами) та Бізнес-до-споживача (B2C)( торгівля між компаніями й споживачами). А також еволюція та трансформація даних бізнес-моделей на прикладі eBay. Доповідач наголосив на важливості знаходження своєї ніші на ринку та зосередження на певній цільовій аудиторії, одночасно контролюючи запаси та широке коло пропозиції. Беручи до уваги що інтернет-торгівля є надзвичайно конкурентоспроможним сектором через низькі перешкоди для вступу на ринок, контроль цін є важливою складовою, так само як і аналіз масиву інформації. Наприкінці зустрічі студенти мали можливість отримати відповіді на практичні питання, що є необхідними при практично-орієнтованому навчанні.