ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З АУДИТОРОМ КОМПАНІЇ “GRANT THORNTON”

У кафедри фінансів і підприємництва вже сформувалась традиція запрошувати успішних випускників кафедри на практичні заняття. Організовуючи живе спілкування з фахівцями-практиками, кафедра намагається ознайомити студентів з особливостями та нюансами роботи в тій чи іншій сфері та продемонструвати реальні перспективи працевлаштування.

Однак, ця традиція трансформується і сьогодні ще студенти кафедри, які вже працюють за фахом, можуть ділитись досвідом з іншими студентами.

Як приклад, 17 квітня 2020 року було проведено онлайн-заняття з практикуючим аудитором аудиторської компанії “ГРАНТ ТОРНТОН ЛЕГІС” та студенткою випускного курсу, Катериною Єрмоленко.

Заняття проводилось в рамках дисципліни “Внутрішній корпоративний контроль та аудит”, викладач Т.А. Жукова.