Сучасні тренди розвитку людства: онлайн-зустріч проф. Л. Мельника з учнями школи по вул. Олега Балацького

16.04.2019 р відбулася онлайн-зустріч д.е.н., проф. Л.Г. Мельника, завідувача кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування ФЕМ імені Олега Балацького СумДУ, директора НДІ «Економіки розвитку» МОН і НАН України з учнями 11 класу школи № 21 по вулиці Олега Балацького.

Професор Л. Мельник розповів про сучасні тренди соціально-економічного розвитку людства, звернувши увагу на те, що темпи поширення проривних технологій значною мірою нагадують тенденції сучасної пандемії.

На зустрічі виступив минулорічний випускник цієї школи, а зараз студент-економіст ФЕМ імені Олега Балацького СумДУ – Владислав Півень. Він, до речі, вже є автором англомовної статті в одному із провідних українських журналів «Економіка АПК» та двічі лауреатом конкурсу студентських наукових робіт. Він розповів про сучасні тренди розвитку шерингової економіки.

Позитивно відреагували на лекцію та приєдналися до дискусії Вадим Колесников та Діана Примакова.

Із записом зустрічі можна ознайомитися за посиланням https://youtu.be/0X4E2_ERYdk