Онлайн-лекція для аспірантів спеціальності 051 Економіка

13.04.2020 р. з 13:25 за розкладом д.е.н. проф. Л. Мельником була прочитана оглядова лекція з курсу «Теорія самоорганізації економічних систем» для аспірантів спеціальності 051 «Економіка».

Перед лекцією викладач звернув увагу на актуальність феномену самоорганізації у сучасних умовах прискорення темпів соціально-економічного розвитку та багатовекторності можливих трендів розвитку. Особливу актуальність проблеми самоорганізації набувають в умовах самоізоляції людей, економічних суб’єктів та регіонів. Після лекції викладач відповів на запитання слухачів.

Під час онлайн заняття виникла дискусія на тему, яким чином нові технології можуть вірусно впливати на розвиток соціально-економічних систем. На всі питання було надано обґрунтовані відповіді.

Для ознайомлення з теорією самоорганізації економічних систем пропонуємо відео лекції https://youtu.be/BPliW6TkvDk

У подальшому планується проведення подібних лекцій з метою покращання якості навчання аспірантів. Слідкуйте за анонсами та новинами. До зустрічі!