Участь у тренінгу «Почни свій консалтинговий бізнес»

У період з 16 по 18 жовтня у приміщенні Конгрес-Центру СумДУ професор кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького, Кобушко Ігор Миколайович прийняв участь у тренінгу «Почни свій консалтинговий бізнес».

У якості тренера та незалежного консультанта була Юлія Габ. Питання які піднімалися під час тренінгу: Основні принципи, методи та інструменти консалтингу. Формування бізнес моделі консалтингового бізнесу. Сегменти ринку консультаційних послуг. Маркетингова стратегія. Ключові види діяльності. Управління проектами. Формування проектної команди. Тренінг відбувся завдяки підтримці Європейського Банку реконструкції та розвитку. Організаторами заходу були Центр інформаційної підтримки бізнесу та ГО «Рада молодих вчених».