Інноваційні горизонти Європи: Участь проф. Л.Г. Мельника в засіданні комітету «Горизонт 2020» в Брюсселі

Професор, д.е.н. Л.Г. Мельник, зав. кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, інституту ФЕМ ім. О. Балацького, СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН та НАН України 10.10.2019 р. узяв участь в якості експерта від України в засіданні програмного комітету Єврокомісії з реалізації програми «Горизонт 2020».

Засідання комітету було присвячено тематиці «Європа в мінливому світі – Інклюзивні, інноваційні та рефлективні суспільства». На засіданні обговорювалося широке коло питань про майбутнє людства (штучний інтелект, проривні технології, соціальні питання адаптації людини до життя в кіберфізичному просторі, матеріали для майбутнього і ін.). До майбутнього можна долучитися не тільки під час дискусій в стінах Єврокомісії, але й просто на вулиці. Буквально в двох кроках від залу засідань у звичайному магазині можна придбати інструменти адитивних технологій: 3D-принтер, 3D-сканер, 3D-ручки. Просто тут у вітрині, можна простежити, як вони працюють. Вечірній Брюссель порадував новинкою: величезним колесом огляду. Воно з’явилося в найвищій точці міста – біля Палацу правосуддя.