Практикум «Можливості Instagram i Facebook для розвитку бізнесу»

17 жовтня 2019 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Ілляшенко К.В. приймав участь у практикумі «Можливості Instagram i Facebook для розвитку бізнесу».

Організаторами практикуму були FoxyGen IT та Центр інформаційної підтримки бізнесу. Практикум був присвячений поетапному вивченню питань формування контенту: від загальної стратегії бізнесу до її конкретної реалізації у вигляді фото, відео, інфографіки та написання текстів. На сьогодні значна частина просування товарів і послуг переходить у соціальні мережі, тому дуже важливо вміти збільшувати цільову аудиторію у соціальних мережах, писати пости, що у подальшому будуть активно репоститися, влучно реагувати на коментарі і виходити переможцем із складних ситуацій, знати що популярно сьогодні у соціальних мережах.