Міжнародна конференція з інновацій – якісні та кількісні дослідження – (ICI-QQR’2021)

20 травня 2021 року в університеті Abdelmalek Essaadi (Марокко, Тетуан) розпочала роботу триденна міжнародна наукова конференція з інновацій – якісні та кількісні дослідження – (ICI-QQR’2021). Цей науковий захід організований у співпраці між FSJES (Тетуан – Марокко), Європейською організацією наукових досліджень та докторантури EuRSED, факультетом FPL(Лараш – Марокко) та Марокканською асоціацією ARSED.

Професор нашої кафедри, д.е.н., Басанцов І.В є членом Європейської організації наукових досліджень та докторантури EuRSED, тому він прийняв участь у роботі організаційного комітету з підготовки цієї міжнародної наукової конференції.

Ця наукова конференція має на меті організацію наукових зустрічей на високому міжнародному рівні із залученням до роботи найкращих дослідників, інженерів, професіоналів, науковців та експертів; забезпечення обміном думками та корисною інформацією, теоретичними та практичними знаннями, а також досвідом у різних галузях  науки та техніки. ICIQQR орієнтований на різних дослідників та має рекламувати мультідисциплінарні комунікації. Завдяки поєднанню презентацій, академічних сесій та семінарів, ICI-QQR пропонує безліч чудових можливостей для спілкування, навчання та обміну науковою інформацією.

У рамках наукового заходу проф. Басанцов І.В. підготував пленарну доповідь за темою: «Концепція створення незалежної системи державного фінансового контролю України».

У докладі розглядаються питання формування пропозицій щодо вдосконалення системи державного фінансового контролю на базі спеціально створеного та організаційно відокремленої Вищої контрольної установи (Вищого органу державного фінансового контролю). Саме цей Вищий орган повинен попереджати корупційні зловживання у сфері формування, розподілу та витрат коштів державного бюджету.