Глобальна програма віртуального професійного розвитку

Неймовірну та абсолютно безцінну серію тренінгів пройшла Ірина Ляшенко!

Доцент Ірина Ляшенко взяла участь у Глобальній програмі віртуального професійного розвитку доктора філософії студентів та викладачів, організованій Сумським державним університетом спільно з університетом штату Вашингтон для докторів філософії. студентів, дослідників, молодших викладачі та науковців, викладачів та випускникив, зацікавлених у викладацькій чи науковій кар’єрі.

Ця програма професійного розвитку була здійснена віртуально і була спрямована на обмін кращими практиками наукових досліджень та стратегій викладання серед нового покоління аспірантів та викладачів університетів з метою збільшення досягнень в наукових колах та розкриття можливостей для спільних інновацій. Корисні сесії від провідних професіоналів та академіків були представлені професором Вінсентом Даффі, “Бібліометричний аналіз у дослідженнях”.

Про доповідачів: професор кафедри промислового машинобудування, Університет Пердью.

Доктор Крістін Малек, доцент Університету Небраски-Лінкольна. Тема «Стратегії залучення до навчання. Дизайн навчальної програми “

Д-р Тетяна Пімоненко та д-р Олексій Люльов, “Набір інструментів бібліометричного аналізу в дії”, Сумський державний університет

Професор Діпра Джа (Вашингтонський державний університет), д-р Ганна Швіндіна та д-р Алла Красуля (Сумський державний університет) «Віртуальний глобальний клас як нова форма залучення студентів»

Доктор Алі Файзан (Університет Південної Флориди, Сарасота-ламантин)

Доктор Станіслав Іванов (Варненський університет управління) на тему “Ключові питання написання наукової роботи”

Д-р Джудіт Шапіро, старший викладач практики кафедри економіки Лондонської школи економіки.

Професор Пол Чіамбаретто, професор маркетингу та стратегії – Бізнес-школа Монпельє; Директор та власник стільця – Chaire Pégase; Доцент – Ecole Polytechnique. Тема – “Співацтво та його виклики / напрямки досліджень”.

Це навчання значно підвищило впевненість у розробці та проведенні академічних досліджень.

Ірина Ляшенко була нагороджена сертифікатом про закінчення навчання за результатами цієї програми.