Майбутні менеджери CумДУ познайомилися з творами викладача у галереї «Академічна»

Галерея мистецтв «Академічна» СумДУ розпочала новий виставковий сезон з виставки рисунку «Образ і форма». Автор творів – доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, член Національної спілки художників України Сергій Побожій.

На виставці представлені рисунки, виконані олівцем упродовж 2015-16 рр. Основу експозиції склали композиції, об’єднані формою триптиха: «Глівіцькі фантазії», «Птахи над Любліном», «Качанівські рефлексії», «Петербурзькі візії», «Венеціанські спогади». Експоновані на виставці твори об’єднує інтерес, тяжіння митця до конкретного місця. Своїми творами художник ніби декларує тезу, що мистецький стиль сам по собі є способом бачення світу.

Присутні на вернісажі виставки студенти 1-го курсу нової спеціальності в СумДУ «Менеджмент соціокультурної діяльності» не тільки познайомилися з мистецькими творами викладача кафедри, але й з творами з мистецького зібрання галереї. С. Побожій є керівником галереї мистецтв «Академічна» з 1998 р. За цей час ця мистецька інституція стала культурним центром не тільки у вищому навчальному закладі, але й у місті. Незабаром студентів очікують заняття з галерейного менеджменту. Для тих, хто має бажання поглибити свої знання і набути навички у культурному менеджменті, запрошуємо до «Артстудії», яка діятиме при галереї.

Інформацію підготував
С.І. Побожий