Літній інститут професійного розвитку викладачів «Критичне мислення для медіа-грамотності»

Викладач-стажист кафери іноземних мов ННІ БТ «УАБС» Анна Дмитрівна Решитько взяла участь у Літньому інституті професійного розвитку викладачів «Критичне мислення для медіа-грамотності», який проходив 25-27 червня 2019 року в м. Одеса за ініціативи TESOL-Ukraine та підтримки Регіонального офісу англійської мови посольства США в Україні.

Метою Літнього інституту було вивчення викликів, з якими стикаються викладачі англійської мови у впровадженні медіа-грамотності в навчальних програмах українських закладів освіти та дослідження інструментів критичного мислення. У заході взяли участь 50 фахівців з 12 регіонів України. Спікери та коллеги – викладачі стали командою, яка прагне до розвитку та готова втілювати нові ідеї. Спілкування у колі людей, що розуміються, діляться досвідом, надихають – це безцінно. Старі друзі та нові знайомства, хіба щось може бути краще та корисніше?!!!

Дякуємо Марині Цегельскій, Олені Ільєнко та TESOL UKRAINE за організацію. Чекаємо на нові проекти!