Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Збірна команда УАБС – бронзовий призер з плавання серед ВНЗ ІІІ-IV р.а.

23-24 березня у плавальному басейні Сумського державного університету відбулася міська спартакіада з плавання серед ВНЗ ІІІ-IV р.а.

У змаганнях взяли участь команди Сумського державного університету, Сумського національного аграрного університету, Української академії банківської справи.

У особистому заліку золото виборов Олексій Корецький на дистанції 50 м батерфляй, а на дистанції 50 м на спині переможцем став Нікіта Чорний. Срібні нагороди отримали Анна Войтович на дистанції 50 м вільним стилем, на дистанції 50 м брасом Нікіта Чорний на дистанції 50 м вільним стилем, Яна Пушкалова на дистанції 100 м вільним стилем.

Збірна команда УАБС у складі Анни Войтович, Олексія Корецького, Данила Сущого, Нікіти Чорного в естафеті 4х50 м вільним стилем зайняла друге місце.

В естафеті 4х100 м вільним стилем наша команда стала бронзовим призером.

У загальнокомандному заліку збірна команда УАБС виборола бронзу.