Перша леді країни Марина Порошенко презентувала у Сумах “Книгу миру”

“Книга миру” – це національний проект, покликаний об’єднати дітей зі всієї України довкола таких понять, як дружба, любов і мир.

27 березня 2016 р. до Сум завітала перша леді країни Марина Порошенко. Зустрічали почесну гостю голова Сумської ОДА Микола Клочко, ректор СумДУ Анатолій Васильєв та проректор УАБС Алла Ярова.

У виставковій залі наукової бібліотеки Української академії банківської справи Марина Порошенко презентувала “Книгу миру”. Мета книги — показати світові, наскільки українці об’єднані спільною ідеєю — жити в мирі. На зустрічі були присутні сім’ї учасників АТО зі своїми дітьми. Діти вклеювали в книгу фотографії та записували свої бажання про швидке закінчення антитерористичної операції на сході країни. Раніше книга вже побувала на Тернопільщині, Луганщині, Запоріжжі, Маріуполі і навіть закордоном. Це національний проект, покликаний об’єднати дітей зі всієї України довкола таких понять, як дружба, любов і мир.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.

Після презентації книги перша леді відправилася до Театру юного глядача, де привітала його працівників з професійним святом і подарувала їм ікону та відеокамеру для реалізації творчих починань. Після офіційної частини діти з усієї області переглянули підготовлений для них спектакль.