Горяєва Валерія взяла участь у Вищій Політичній Школі

17-19 березня 2016 року представник Центру соціально-економічних досліджень та академічної мобільності ARMG, аспірант кафедри фінансів Горяєва Валерія взяла участь у першому семінарі Вищої Політичної Школи «Політичні ідеології та базові цінності», що відбувся у м. Кам’янець-Подільський. Даний проект реалізується ГО «Центр політичних студій та аналітики» за підтримки Фонду Кондрада Аденауера.

«Вища політична школа. Нові принципи лідерства» – проект, який з 2010 року реалізується Центром політичних студій та аналітики та вважається одним із найуспішніших світоглядних проектів для молоді. Особливість та унікальність проекту пов’язана із глибинною зміною ціннісних орієнтацій учасників, зміною в ставленні та сприйнятті політичного середовища та громадянського суспільства, переосмисленням взаємовідносин і взаємозв’язків між членами соціуму та представниками влади, які відбуваються протягом школи.

Серед учасників ВПШ – 2016 були не лише громадські активісти, члени політичних партій та молодіжних організацій політичних партій, а в тому числі працівники районних державних адміністрацій. В перспективі це матиме велику значущість для прогресивних трансформацій функціонування державного апарату.

Мета проекту – навчання політично активної молоді у сфері відповідального лідерства. Головний акцент в ході навчання – ціннісні аспекти, якісна політична освіта, що включає розуміння ідеологій, природи політики та лідерства, нових сучасних концепцій щодо розвитку держави і соціуму.

Завдання школи – виховання нової якісної еліти шляхом поширення найсучасніших знань та навичок, базованих на новітніх технологіях.

В рамках навчання відбудеться серія триденних семінарів для 2 фіксованих груп у різних регіонах України. В програмі навчання: політичні ідеології, базові цінності, енергоефективність, правосвідомість, конституційні системи України та інших держав тощо.

DhBQoFeElEw NPOyahVg4B4 HeP7fJfxQi0 A2RvIt_9kDo