Мистецька палітра Сумщини

З 4 серння по 4 вересня у виставковому залі “Філантроп” відбулась виставка картин художників Сумщини за принципом один митець – одна робота. Різноманітні сюжети, техніки, світогляди художників відобразили всю палітру їхнього творчого потенціалу.

Виставка була сформована з картин, що знаходяться в приватних колекціях, автори робіт – Ю. Алєщенко,Ю.Александрочкін, І.Василевський, Г.Гідора, І.Гапоченко, Б.Данченко, В.Ейсмонт, В.Єфіменко, М.Жулінський, В.Кабаченко, В.Куц, А.Ліпницька, С.Михайличенко, Н.Негреба, Д. Прохорчук, В.Ратнер, О.Садовський, С.Сергеєв, В.Сігуля, В.Смірнов, А.Черненко, І.Шаповал, І.Швачунов, В.Шкарупа, М.Юденков.

Виставка мала благодійний характер. Кошти, виручені від продажу портрета В.Куца було спрямовано на лікування маленького сумчанина Максима Кліпи.