“Два погляди” – УАБС презентує митців зі Львівщини

Яскраві фарби, фантазійні сюжети, філософські образи- все це можна було побачити на картинах Наталії Поліщук та Андрія Копчака у виставковому залі “Філантроп”

4 вересня в академії відкрилась виставка цікавих та самобутніх художників зі Львівщини – Наталії Поліщук та Андрія Копчака.

Живопис Наталії сповнений пристрасті та жаги життя, й водночас – ліричний, твори Андрія яскраві у живописі і монументальні у графіці, наполовину люди – наполовину містичні створіння.

Попри молодий вік художники (брат та сестра, представники спадкової родини художників) мають за плечами сотні виставок та пленерів, їхні твори можна зустріти в багатьох країнах світу.

Відкриття виставки було присвячене дню міста Суми та пройшло в святковій та невимушеній атмосфері.

Виставка працювала з 4 вересня по 5 жовтня 2015р.