У виставковому залі “Філантроп” 15 червня 2015 р. відкрито виставку естампу Богдана Пилипушка та Олександри Сиси “Двомислення” Графічний здобуток 2013-2015 років.

“Двомислення – безперервний ланцюг перемог над власною пам’яттю і підкорення дійсності” (Дж.Орвелл, “1984”)

Слово від авторів:

Естампна графіка Богдана Пилипушка та Олександри Сиси, що паралельно створювалася авторами протягом останніх трьох років, вперше експонується у форматі спільної виставки. Термін “Двомислення”, що було обрано для назви експозиції, трактується кожним автором по-своєму.

Ілюстрації Б. Пилипушка до антиутопії “1984” виражають двомислення, як невід`ємну складову тоталітарного та не демонтованого посттоталітарного мислення. Двомислення є здатністю свідомості дотримуватися двох переконань, що суперечать одне одному. Чути явну брехню, усвідомлювати її неправдивість та вірити в неї…

У своєму графічному здобутку Олександра Сиса торкається онтологічних питань Старого та Нового Заповітів, а також, за допомогою художніх образів, розмірковує над різними станами меланхолії. Серія офортів “Жінки Біблії” – є результатом спроби розвінчання одностороннього сприйняття сакральних постатей як виключно однозначних.

Формат виставки заохочує глядача приєднатися до образотворення шляхом прийняття або заперечення запропонованої художниками концепції бачення поставлених проблем.

Виставка діє з 15.06.2015 р. по 14.07.2015 р.