Вітаємо студентів з перемогою на конкурсі есе і дослідницьких робіт в Київській школі економіки

4 грудня 2010 року в Київській школі економіки відбувся заключний етап конкурсу есе і дослідницьких робіт на тему “Енергетична залежність і вплив зростання цін на газ на економіку України / Білорусії / Молдавії”.

До участі у конкурсі приймалися наукові роботи або есе, написані виключно на англійській мові, які повинні були базуватися на оригінальному дослідженні, проведеному студентом, або ж на результатах, отриманих іншими дослідниками, з додатковим аналізом, проведеним студентом.

Академію на цьому конкурсі представляли студенти третього курсу Путімцев Олександр (науковий керівник Пересадько Г.О.) та Захожий Віталій (науковий керівник Циганюк Д.Л.).

За результатами конкурсного відбору Путімцев Олександр став фіналістом цього конкурсу і презентував свою роботу на підсумковому засіданні конференції студентів Київської школи економіки.