Студент Академії зайняв ІІ місце у Всеукраїнському стипендіальному конкурсі

Дмитро Ткаченко

DLA Piper є найбільшою організацією з надання юридичних послуг у світі з більш ніж 3500 юристами, що працюють у 67 офісах 29 країн світу. Юридичні та бізнес-радники з офісів у Азії, Європі, США та на Близькому Сході надають повний спектр юридичних послуг місцевому, регіональному та міжнародному бізнесу. Офіс DLA Piper у Києві було відкрито у 2005 році.

DLA Piper в Україні перебуває на верхніх щаблях рейтингів Chambers Global, Chambers Europe, PLC Which Lawyer, IFLR 1000 та Legal 500 у таких сферах практики як банківська діяльність та фінанси, корпоративні проекти, податкові питання, нерухомість, інтелектуальна власність та інформаційні технології.

Вже четвертий рік поспіль DLA Piper в Україні проводить Всеукраїнський стипендіальний конкурс для студентів-правників. Цього року одним з чотирьох фіналістів конкурсу став студент 6 курсу юридичного факультету ДВНЗ “УАБС НБУ” Дмитро Ткаченко (гр. МП-51) із роботою на тему “Природа прав на доменні імена та методи їх юридичного захисту в Україні”. За результатами фінального етапу, який відбувся 26 листопада 2010 року Дмитро Ткаченко зайняв друге місце і отримав грант на 2-тижневий курс стажування в офісі DLA Piper в Москві, а також можливість пройти 1-місячний курс практики в київському офісі DLA Piper.

вручення гранту