Перемога випускника кафедри фінансів на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

23-24 листопада 2010 року були підведені підсумки щорічного Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Фінанси». Конкурсна комісія у складі провідних вітчизняних науковців та фахівців з фінансів та кредиту, організована Донецьким національним університетом економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, протягом місяця розглядала дипломні роботи ОКР «спеціаліст» і «магістр», що були захищені випускниками 2010 р. та рекомендовані для участі в конкурсі Державними кваліфікаційними комісіями вищих навчальних закладів України.

Про високу якість теоретичної та практичної підготовки фахівців з фінансів – випускників ДВНЗ “Українська академія банківської справи НБУ” свідчить нагородження дипломом III ступеня дипломної роботи Птащенка В.В. на тему “Інвестиційна привабливість регіону”.