Успішний виступ студентів академії на мовних конкурсах

Студенти академії успішно взяли участь у чергових мовних конкурсах імені Тараса Шевченка та Петра Яцика. Попова Зоя нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

ІІ етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації відбувся днями на базі Сумського державного університету. На цьому етапі змагались студенти вищих навчальних закладів області.

Відповідно до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації серед учасників, які засвідчили найглибші знання і будуть представляти нашу область на всеукраїнському рівні конкурсу, є студентка ДВНЗ «УАБС НБУ». Дипломом ІІ ступеня нагороджено Попову Зою – студентку факультету банківських технологій, гр. ЕК-32.

ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації відбувся на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка. Академію представляли: Речембей Валерія – студентка факультету банківських технологій (гр. ЕК-31), Васильченко Дар’я та Щербань Анна – студентки обліково-фінансового факультету (гр.ОА-31), які взяли участь у конкурсі серед студентів негуманітарного профілю. Підготовку студентів здійснювали доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ярова А.Г. та Кулішенко Л. А.

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!

Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Л.А.Кулішенко