Підведено підсумки фотоконкурсу “нам 19”

12.02.2015 року в актовій залі академії пройшло урочисте нагородження переможців фотоконкурсу. присвяченого 19-річчю академії.

З жовтня 2014 року по січень 2015 року усі бажаючі мали можливість розмістити свої фотографії за визначеною тематикою у соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook».

За підсумками відкритого голосування визначили переможців:

1 місце – фотографія Козьменка Сергія Миколайовича з назвою «Улюблений лектор».

2 місце – фотографія Школьник Інни Олександрівни з назвою «Фото з однойменною назвою фотоконкурсу – нам 19!»

3 місце – фотографія Скорби Олега Анатолійовича з назвою «Довгорукий, але не Юрій».

Також вручені додаткові призи журі:

1 місце – фотографія Тихенко Сергія Володимировича з назвою «Один за всіх і всі за одного».

2 місце – фотографія Сугоняко Вікторії Володимирівни з назвою «Моя рідна Академія».

3 місце – фотографія Башлая Сергія Вікторовича з назвою «Після матчу».

Перегляд фотоматеріалів можна здійснити за адресою: https://www.facebook.com/groups/714596678622619/

Вітаємо всіх учасників і переможців! До зустрічі на фотоконкурсі, присвяченому 20-річчю Академії!

130215_1 130215_2 130215_3

Інформацію підготували
Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Коренева О.Г.
Старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Колдовський А.В.