Перемога студентів УАБС НБУ на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Перемога у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Світове господарство та міжнародні економічні відносини” в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.

25-26 березня 2015 року в ДВНЗ “Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана” відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом “Світове господарство та міжнародні економічні відносини”.

Із 117 робіт, які надійшли до Всеукраїнського конкурсу з 60 вищих навчальних закладів, у II турі була відібрана 31 наукова робота найдостойніших претендентів на призові місця. Таке право змагатися у фіналі вибороли студенти Академії, спеціальності міжнародна економіка Противень Наталія Леонідівна (гр. ММЕ-41) та Костенко Альона Дмитрівна (гр. МЕ-32).

На розсуд жюрі були представлені роботи з різної проблематики міжнародної економіки, що висвітлювали широкий спектр міжнародної економічної діяльності.

До складу компетентного жюрі увійшли 16 представників провідних економічних вузів України. Контингент фіналістів був розподілений на дві секції, а саме: секція №1 “Конкурентоспроможний розвиток національних економік в умовах глобалізації”, керівництво якою здійснював д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки ДВНЗ “Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана” Поручник Анатолій Михайлович; секція №2 “Міжнародна діяльність економічних суб’єктів”, в якій головувала д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та декан факультету міжнародних відносин Університету “КРОК” Рокоча Віра Володимирівна.

У відкритій інтелектуальній боротьбі студентка 5 курсу Противень Н. Л. з темою дослідження “Трансакційні вигоди кроскультурних економічних відносин, як фактор розвитку світового господарства” (наук. кер. – завідувач кафедри міжнародної економіки Петрушенко Ю. М.) зайняла 2 місце, а студентка 2 курсу Костенко А. Д. з темою дослідження “Економічні війни як інструмент конкурентної боротьби та засіб вирішення геополітичних інтересів” (наук. кер. – доцент кафедри міжнародної економіки Хомутенко Л. І.) посіла 3 місце. Кафедра міжнародної економіки щиро вітає своїх переможців та зичить їм успіху та подальших перемог у житті.

kme-27-03-2015-002 kme-27-03-2015-003 kme-27-03-2015-004

Інформацію підготувала доцент кафедри міжнародної економіки Хомутенко Л. І.