Студентка УАБС НБУ виборола Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка 5 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» отримала диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Математичні методи, моделі в економіці».

19 березня на базі економічного факультету Запорізького національного університету відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Математичні методи, моделі в економіці».

З 94 наукових робіт, які були надіслані на конкурс, було відібрано 24 найкращих дослідження. Автори цих робіт – представники 21 вищого навчального закладу Запоріжжя, Києва, Одеси, Черкас, Львову, Луцьку, Харкова, Донецьку, Тернополя, тощо.

Нашу Академію представляла студентка 5 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Саєва Катерина.

До складу галузевої та апеляційної комісії конкурсу увійшли провідні вчені-економісти з вищих навчальних закладів різних міст України: д.е.н, професор Вальдемар Вітлінський, д.е.н., професор Тамара Клебанова, к.е.н., доцент Олександр Новосельський, д.е.н., професор Дмитро Горовий, д.е.н., професор Станіслав Левицький, к.е.н., доцент Олена Макаренко, к.е.н. Дмитро Очеретин, к.ф.-м.н., доцент Тетяна Заховалко, к.е.н, доцент Світлана Заєць, д.ф.-м.н., професор Ігор Козін, д.е.н., професор Павло Захарченко, д.ф.-м.н., професор Володимир Соловйов, д.е.н., професор Микола Іванов, к.е.н. Сергій Чеверда та к.е.н. Вікторія Шаповалова.

Одразу після пленарного засідання учасники конкурсу були розділені на дві секції, в яких кожен представив свою роботу членам галузевої комісії.

У студентських наукових роботах розглядалося широке коло соціально-економічних проблем, що виникають на всіх рівнях економіки: від мікро- до макрорівня. За об’єкти дослідження студенти обрали підприємства різних галузей (торговельні, промислові, сільськогосподарські), розглянули проблеми безробіття та соціального розвитку регіонів, динаміку товарних та фінансових ринків, економічні проблеми системи вищої освіти, тощо.

За результатами конкурсу студентка 5 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Саєва Катерина отримала диплом ІІІ ступеня з темою дослідження “Економіко-математичне моделювання результатів вступу абітурієнтів до ВНЗ” (науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики Перхун Л.П.).

Інформацію підготувала
доцент кафедри економічної кібернетики