Перемога студентів УАБС НБУ у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Банківська справа»

2 квітня в Харківському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Банківська справа», на якій студенти, найдосвідченіші в питаннях проблем та перспектив розвитку банківської системи України, презентували результати наукових досліджень.

Оцінювання наукових робіт студентів, представлених на конкурс, здійснювала компетентна галузева конкурсна комісія, до складу якої увійшла д.е.н., професор, завідувач кафедри банківської справи академії Т.А. Васильєва.

За результатами конкурсного відбору для виступу в ІІ турі було рекомендовано 18 наукових робіт, відібраних із 72 наукових робіт, що надійшли з 39 вищих навчальних закладів. Усі учасники продемонстрували глибокі знання з обраної проблематики, вміння аргументовано відстоювати свою точку зору; конкурсні роботи вирізнялись креативністю та інноваційними підходами у досягненні поставленої мети.

Студент четвертого курсу групи БС-11 напряму підготовки «Фінанси і кредит» («Банківські технології та процеси») Латинін Дамір Олександрович отримав диплом І ступеню за наукову роботу «Запровадження прогнозування валютного курсу для цілей оцінювання валютного ризику банків (на основі даних АБ «УКРГАЗБАНК»» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри банківської справи Криклій О.А.).

Студенти вже п’ятий рік поспіль займають призові місця у другому турі цього конкурсу, що свідчить про високий потенціал і можливості кафедри банківської справи у підготовці висококваліфікованих фахівців.

Кафедра банківської справи щиро вітає Даміра та бажає йому наснаги, наполегливості та нових перемог!

diplom1 diplom2 hramota

Інформацію підготувала