Переможці отримали заслужені нагороди

26 листопада 2014 року за результатами творчого конкурсу “Нові імена-2014” та з нагоди Міжнародного дня студента в актовій залі академії відбувся гала-концерт та нагородження найталановитіших та найдостойніших переможців серед студентів першого курсу.

Уже традиційно кожного року восени студентський клуб творчої молоді академії проводить конкурс талантів серед першокурсників, які демонструють свою майстерність у вокальному та хореографічному мистецтві, декламуванні поезії, грі на музичних інструментах тощо.

У цьому році у конкурсі узяли участь 13 академічних груп з усіх факультетів академії. Представники груп змагались за перемогу у номінаціях з хореографії, вокалу, інструментального, оригінального та театрального жанру, художнього читання, конкурсу ведучих та за звання кращої групи.

Багато цікавих і яскравих номерів було представлено конкурсантами, кожен з яких не залишив байдужими ані глядачів, які щедро дарували свої оплески, ані членів журі. Багато першокурсників стали справжнім відкриттям конкурсу.

У заключному гала-концерті взяли участь переможці у різних номінаціях. Нагороди найкращим вручали проректори Алла Григорівна Ярова, Інна Олександрівна Школьник, декани та заступники деканів факультетів.

У номінації “Хореографія” перемогу здобула студентка групи Ф-42 Аліна Безмощук, кращою співачкою визнано Євгенію Ященко (група ЕК-42). Дует Юлії Мельник та Марії Солодухи з групи ОА-41 отримав перемогу в номінації “Вокал (дуети, тріо)”. Найкращою ведучою стала студентка групи П-43 Ася Зенченко, а ще одна талановита студентка юридичного факультету Валерія Ходико (група П-41) зачарувала глядачів та членів журі віртуозною грою на фортепіано та стала переможницею в номінації “Інструментальний жанр”. Студентки групи МЕ-41 Анна Усенко та Анна Дрофа отримали диплом переможця в номінації “Оригінальний жанр”. Звання найкращих акторів здобули студенти групи Ф-43 за сценку “Пекельна кухня”. А в номінації “Художнє читання” перемогу розділили між собою Ірина Темченко (група ОА-42) Юлія Лемешко (група П-43) та Владислав Большунов (група П-41).

Найталановитішою студентською групою за результатами конкурсу стала група ЕК-42.

Переможців було нагороджено дипломами та солодкими призами. Концерт пройшов в теплій, дружній атмосфері.

Бажаємо всім учасникам конкурсу нових злетів і перемог, творчих досягнень та розквіту обдарувань. З нетерпінням чекатимемо нової зустрічі з нашими талантами!

Студентський клуб творчої молоді запрошує всіх бажаючих до творчих студій та гуртків академії. Детальніше про гуртки та клуби за інтересами можна дізнатись на сторінці студентського клубу.

Інформацію підготував
художній керівник Студентського клубу творчої молоді
С.Б. Тарасенко