Нагороди зі Студентської республіки

Всеукраїнська студентська республіка цього року провела свої численні заходи у селі Рибаківка Миколаївської області. Сюди, на Чорноморське узбережжя, з’їхалися студентські активісти майже з усієї України.

Сумську команду представляли й студенти академії. Приємно, що вони не лише брали активну участь у різних конкурсах, а й повернулися додому із заслуженими нагородами.

Так, представники аматорської телестудії академії “ЗачёtTV” взяли участь у суб-фестивалі “Аматорське відео”. У номінації “Новини” вони посіли І місце. Креативний директор телестудії Юлія Ходарева та її заступник Анастасія Говорун були нагороджені Кубком Студреспубліки та подарунками. Усі учасники урочистостей мали змогу ще раз подивитися ролик про Сумську студреспубіку, відзнятий нашими телевізійниками.

А студентка УАБС НБУ Альона Чеберяк взяла участь у конкурсі “Міс-Студреспубліка”. Вона була визнана переможницею у номінації “Міс глядацьких симпатій”.

Як бачимо, наші студентки не лише розумні, а й активні, талановиті, вродливі. І це справедливо відзначено у всеукраїнському масштабі. Молодці, дівчата! Так тримати!

Інформацію підготувала
провідний фахівець інформаційно-видавничого відділу