Феєрверк талантів і креативу. День другий

Як ми вже повідомляли, вчора, 15 жовтня 2014 року, розпочався традиційний конкурс талантів першокурсників “Нові імена”, який виявив багато обдарованих творчих особистостей. Оскільки талановитих студентів серед першокурсників багато, конкурс вирішили проводити упродовж двох днів.

16 жовтня 2014 року. Цього дня у творчих змаганнях за результатами жеребкування взяли участь групи: ЕК-41, БС-43, Ф-43, П-41, МЕ-42, ЕК-42, БС-41 та БС-42.

Як і вчора, у переповненому актовому залі другого навчального корпусу серед вболівальників було багато студентів і викладачів. Хтось прийшов підтримати “своїх”, хтось просто познайомитися з першокурсниками і отримати задоволення від спілкуванням з прекрасним.

Загальну тональність вечору вдало задала група ЕК-41 своїми першими яскравими виступами. І в подальшому майже ніхто цю високу планку не опускав. Один колектив змінював на сцені інший, проте кожен дарував присутнім справжню естетичну насолоду. А головне – відчувалося, що студенти, серед яких багато молодих обдарувань, дружно намагаються якнайкраще представити свою групу.

Як і вчора, сьогодні звучало багато патріотичних мотивів, виступи прикрашала українська символіка та синьо-жовті прапори. І це гріло душу, що до нас вступила національно свідома молодь, що в України, безперечно, є майбутнє!

Глядачам була представлена різнобарвна, різножанрова палітра концертних номерів. Незабутні емоції викликали виступи дуету двох Іванів – Неселевського та Царегородцева (група ЕК-41) та дуету у складі Катерини Погорілої і Антона Губи (МЕ-42), вокалістів Аліни Плужник (БС-43), Сергія Кононенка (Ф-43), Анни Баранової, Євгенії Ященко (ЕК-42), Юлії Зоренко (БС-42). Дуже вразили майстерно виконані вірші Катериною Назаренко (БС-42), групою студентів МЕ-42 (“Повертайся живим!”), Владиславом Большуновим (П-41), авторське виконання поезії Анатолієм Колесниковим (БС-43). Сподобалися танцювальні композиції Аліни Зимогляд (БС-43), вальс у виконанні Анастасії Чаплоуцької та Юрія Помазана (МЕ-42), танець у виконанні групи ЕК-42. Беззаперечною зіркою академії можна вважати юну балерину Анну Іванець (БС-43) з її неперевершеною “Кармен”.

А ще цього дня студенти багато (і дуже дотепно!) жартували, продемонструвавши чимало театральних і “кавеенівських” номерів: чоловічий ансамбль “Ромашка” (ЕК-41), “Фантастична п’ятірка” (БС-43), “Пекельна кухня” (Ф-43) та інші. Неможливо перерахувати всіх достойних, аби когось не образити… Напевне, виступи першокурсників ще довго обговорюватимуть і члени журі, і самі студенти.

Результати конкурсу за традицією будуть оголошені під час урочистостей з нагоди Дня студента. А переможці цього святкового вечора отримають заслужені нагороди і ще раз порадують глядачів своїм мистецтвом.

Інформацію підготувала
провідний фахівець інформаційно-видавничого відділу