Традиційно викладачами кафедри економічної кібернетики професором Козьменко Ольгою Володимирівною та асистентом Яременко Наталією Сергіївною був проведений конкурс презентацій на тему “Галузі застосування економіко-математичних моделей” серед студентів другого курсу спеціальності “Фінанси”.

У рамках вивчення дисципліни “Економіко-математичні методи і моделі: економетрика” студенти самостійно обирали тематику економетричного дослідження та працювали над ним протягом семестру. Свої результати вони представили у вигляді презентацій, серед яких і проводився конкурс.

За підсумками конкурсу місця розподілилися наступним чином:

• І місце – Філатова Тетяна Сергіївна (Ф-21), Лопатченко Світлана Геннадіївна (Ф-22), Рудомет Анна Олександрівна (Ф-23);
  • ІІ місце – Бершов Антон Валерійович (Ф-21), Мураль Ганна Михайлівна (Ф-22), Хомета Оксана Арсенівна (Ф-23);
  • ІІІ місце – Сербінова Катерина Олегівна (Ф-21), Грекова Тетяна Сергіївна (Ф-22), Куксенкова Ольга Олександрівна (Ф-23).

УАБС НБУ

Інформацію підготували