Дипломом І ступеня на Міжнародному конкурсі наукових робіт

99 балів із 100 Людмили Струк у III Міжнародному конкурсі наукових робіт аспірантів та студентів.

Протягом березня-травня 2014 року у Фінансовому університеті при Уряді Російської федерації (м. Москва) проходив III Міжнародний конкурс наукових робіт аспірантів та студентів. У заключному етапі конкурсу взяли участь 284 наукові роботи від студентів та аспірантів більш ніж з 40 вузів Росії та країн СНД.

У рамках роботи студентського наукового товариства під керівництвом викладачів кафедри банківської справи було підготовлено наукові роботи для участі у конкурсі за напрямком “Кредитно-економічний. Кредит”.

Рішенням конкурсної комісії наукова робота студентки Струк Людмили (гр. МБС-32, 5 курс) на тему “Вплив концентрації банківської системи на її стійкість (на прикладі банківських систем України та Росії)” (науковий керівник – к.е.н. Криклій О.А.) отримала 99 балів зі 100 можливих та нагороджена Дипломом І ступеня.

Детальніше з результатами III Міжнародного конкурсу наукових робіт аспірантів і студентів, що проводився Фінансовим університетом при Уряді Російської федерації (м. Москва) можна ознайомитись за посиланням.

Вітаємо Людмилу з перемогою та бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

Інформацію підготувала
доцент кафедри банківської справи