Зустріч студентів ННІ БіЕМ з представниками компанії Netcracker

За ініціативою кафедри економічної кібернетики 27 квітня 2021 року відбулася онлайн-презентація  міжнародної компанії Nectracker для студентів випускних курсів ННІ БіЕМ.

Netcracker Technology – це світовий лідер в розробці та впровадженні програмного забезпечення для операторів зв’язку. Успіхи компанії Netcracker неодноразово відзначені найпрестижнішими галузевими нагородами та визнані провідними аналітиками телеком-галузі, зокрема Gartner, Analysys Mason і Stratecast. Сумський державний університет тісно співпрацює з компанією Netcracker, з 2009 року успішно працює навчальний центр Netcracker при Сумському державному університеті.

Презентація компанії, яка відбулася 27 квітня, стосувалася саме студентів випускних курсів економічних спеціальностей. В онлайн-презентації взяли участь представники компанії Nectracker: Каріна Нечак – керівник відділу персоналу, Юлія Россохатська – фахівець з персоналу, Ярослав Хапалов – керівник группи проектних адміністраторів, Світлана Єременко – керівник группи з міжнародної фінансової звітності.

Представники різних департаментів детально зупинилися на особливостях роботи, умовах для співробітників, перспективах працевлаштуваннях, кар’єрному зростанні.

Серед вакансій компанії – спеціаліст з міжнародної фінансової звітності, асистент  проєктного менеджера, Project Administrator (більш детальна інформація – robota.ua (rabota.ua))

Під час зустрічі студенти отримали відповіді на численні запитання. Сподіваємось, що  онлайн-зустріч стане  першим кроком на шляху працевлаштування студентів ННІ БіЕМ.

Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту щиро вдячний компанії Nectracker  за змістовну та корисну презентацію та сподівається на плідну співпрацю!