Студентське життя на о. Мадейра

Вже місяць як студентка 4 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Єлизавета Денисенко навчається та працює в рамках міжнародного освітницького проєкту Європейського Корпусу Солідарності «Art Connect» в рамках Erasmus+ в Португалії на о. Мадейра. Діяльність студентки, перш за все, фокусується на роботі з міжнародним арт-ринком, арт-менеджментом, а також міжнародних комунікаціях. Вивчення португальської мови й підвищення рівня професійного володіння англійською мовою – це також стратегічні орієнтири та пріоритети Єлизавети.

«У захваті від неймовірної краси природи острову. Досвід, який я отримую – безцінний! Одразу потрапила до епіцентру подій, не мала змоги навіть перевести подих», – ділиться своїми враженнями Єлизавета. Дівчина за місяць перебування на о. Мадейра, мала змогу, помандрувати, в тому числі і на сусідній острів Порту Санто.

«Намагаюсь поєднувати навчання, роботу і відпочинок. Мадейра – ідеальне місце для цього!» – коментує Єлизавета.