Зустріч із віце-президентом ICC Ukraine

6 вересня у великому конферец-залі Конгрес-центру СумДУ відбулася зустріч із Віце-президентом з питань регіонального співробітництва ICCUkraine (Український національний комітет Міжнародної торгової палати) Демкурою Тарасом Володимировичем.

Шановного гостя зібранню представила керівник апарату Сумської міської ради Тетяна Гончаренко. Тема розмови: «Тенденції розвитку підприємництва в часи змін». У зустрічі взяли участь  студенти економічних спеціальностей СумДУ, викладачі, а також усі, кого цікавлять і турбують питання створення власного бізнесу.

Тарас Володимирович з гумором розповів про свій життєвий шлях, про першу подорож за кордон, про переосмислення життя і свого місця в ньому, про формування відповідальності за себе, за сім’ю, про зустріч із Ніком Вуйнічем,  про своє просте життєве кредо – «Під лежачий камінь вода не тече».

В основній частині виступу Т.В.Демкура розповів про своє бачення сучасних трендів розвитку бізнесу, про переваги та особливості побудови Network-маркетингу.

На завершення Тарас Володимирович анонсував реалізацію низки соціальних проектів – відкриття у Сумах «Території особистого розвитку», проекту «Переможці» (про адаптацію до життя воїнів-учасників АТО з особливими потребами), виставки українського національного вбрання та запросив присутніх до участі.