Заняття для студентів Університету Бінгхем (Нігерія) у розрізі е-курсу «Економіка кібербезпеки» продовжуються!

20 лютого 2021 року, к.т.н., доцент кафедри економічної кібернетики Гриценко Костянтин та асистент Миненко Сергій провели онлайн заняття зі студентами Університету Бінгхем (Нігерія) на теми: «Інженерія кібербезпеки для економістів» та «Common network attacks and ways to mitigate them».
Під час лекцій були розглянуті питання цінності персональних і корпоративних даних, мотиви скоєння кіберзлочинів, характеристики кібератак, а також студенти опанували базові знання про види кібер атак. Окремо розглянули важливість безпеки пристроїв у Інтернеті речей. Розглянули методи ідентифікації приналежності пристрою до ботнету.
Під час занять студенти активно взаємодіяли з викладачем та брали участь в обговореннях. Розглянута тематика підняла жваву дискусію серед студентів: у багатьох був власний досвід бути ціллю фішингу та соціального інжинірингу.