«Загадкові та прекрасні Суми», або як юні сумчани грали в лото

Студенти першокурсники інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ та старшокласники школи №6 грали в родинно-краєзнавчу гру-лото.

Ця унікальна, інформаційна, освітньо-краєзнавча гра являє собою 120 запитань та ілюстрацій.

Учасники гри, згідно правил, отримували певну кількість карток із зображенням найвизначніших, найвідоміших, природних, архітектурних, мистецьких пам’яток нашого міста та його видатних особистостей.

Ведучі проголошували запитання, а команди відшукували вірні відповіді на своїх картках.

Переможцем була визнана та команда, яка закривала останнє – 120-те питання. Правильна відповідь демонструвалася на екрані.

Подібні розвиваючі та інтелектуальні ігри не лише надзвичайно цікаві; вони сприяють формуванню та розвитку національної самоідентифікації та громадянської позиції сучасних юних громадян.

Гру проводили зав. відділом краєзнавчої літератури Сумської ОУНБ – Ольга Малиш та співавтор і розробник цієї гри, старший викладач СОІППО – Юрій П’ятаченко.

Організували захід працівники філії бібліотеки СумДУ та керівник літературно-краєзнавчого гуртка УАБС відділу позанавчальної  роботи СумДУ Тетяна Кібенко.

loto2.JPG loto3.JPG loto4.JPG loto5.JPG