Викладач ННІ БТ «УАБС» СумДУ взяла участь у семінарі в Німеччині

З 20 по 23 листопада 2017 року старший викладач кафедри економічної кібернетики Синявська О.О. взяла участь в інтенсивному курсі англійської мови «English for Lecturers of the University» на базі Університету прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина).

Учасниками даного семінару були також представники Університету банківської справи НБУ (м. Київ, Україна), Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь), Фінансової школи Университету Цинхуа Центрального банку Китаю (г. Пекін, Китай) та Університету прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина).

Семінар проходив у відповідності до узгодженої програми, яка передбачала не тільки удосконалення мовних навичок, але й обмін досвідом проведення лекційних занять, презентацій та дискусій. Тренером даного семінару виступив Єн Скотт, який застосовував такі методи навчання, як залучення до дискусії на професійні теми, обговорення новин, перегляд відеоматеріалу тощо.

За результатами навчання Синявська О. О. отримала сертифікат від Університету прикладних наук Дойче Бундесбанку.