Студенти ННІ БТ «УАБС»- переможці Міжнародного конкурсу «Зірковий парад»

24–26 листопада 2017 року за підтримки Міністерства освіти і науки, Департаменту культури та ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга» в палаці культури ім. Гната Хоткевича в місті Львів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий парад 2017».

Велика сцена, професійний звук та світло надали можливість кожному учаснику відчути себе справжнім професійним артистом. Не винятком стали і студенти Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету.

Так, танцювальний колектив «Сузір’я», Рева Владислав, Солодуха Марія та Щербань Анна гідно представили свою Альма-матер у номінаціях: «Сучасна хореографія», «Естрадний та академічний вокал». У напруженій боротьбі серед двохсот учасників фестивалю студенти інституту вибороли почесні місця в загальній таблиці результатів. Танцювальний колектив «Сузір’я» став лауреатом ІІ премії та отримав знижковий сертифікат на 500 євро для відпочинку в Болгарії. Рева Владислав та Щербань Анна, зачарувавши журі своїми прекрасними тембрами,  стали володарями І премії та отримали 25-ти відсоткову знижку на участь у подібних конкурсах та фестивалях, а також сертифікат на відпочинок у Болгарії на суму 300 євро. Студентка 4 курсу Солодуха Марія, завдяки зворушливому та чуттєвому виконанню, стала лауреатом ІІ премії та отримала знижковий сертифікат на відпочинок у Болгарії на 300 євро.

Талановиту молодь оцінювало професійне журі, у складі якого були народні та заслужені артисти Україні, член Академії танцю  в Китаї  та широко відомі діячі культури і мистецтва. Під світло софітів та гучні оплески учасникам фестивалю вручили дипломи, сертифікати та кубки.