Волонтерська діяльність студента кафедри МЕВ

Студент 2 курсу кафедри міжнародних економічних відносин Сергій Кушвідов є волонтером молодіжної громадської організації “MetaМорфози”. З нагоди Міжнародного Дня волонтера  їх колектив отримав відзнаку за активну волонтерську діяльність – Почесну грамоту Бахмацької міської ради. Ось як описує свою діяльність Сергій: «Бути волонтером – це приділяти частину свого часу соціальним проєктам, метою яких є покращення ситуації на фронті та нашого життя. Ця діяльність – добровільна й сьогодні, є способом життя сучасної людини. На початку війни я долучився до Бахмацької міської волонтерської організації МГО “MetaМорфози”.

Отже, за 9 місяців активної фази війни ми виготовили більше 100 аптечок, сплели більше 200 сіток, пошили більше 50 прапорів, балаклав, шевронів, налагодили виготовлення окопних свічок, маскувальних зимових костюмів, домашньої випічки та оберегів для військових. Організували декілька ярмарків, де продали понад 500 шоперів власного пошиття. Один з ярмарків відбувся в Німеччині. Загалом за виручені кошти від продажу різноманітної продукції нам вдалося купити для ЗСУ два автомобілі та тепловізори, “перевзути” автомобілі та придбати два генератори. Ми знаємо, що перемога за нами, бо відчуваємо гетьманську гідність і повстанську завзятість наших військових».