Візит доцента кафедри міжнародної економіки до University of Urbino Carlo Bo (Італія)

12-14 квітня доцент кафедри міжнародної економіки Мозговий Я. І. перебував з візитом в University of Urbino Carlo Bo.

Колеги з італійського вишу запросили викладача кафедри міжнародної економіки в Урбіно прочитати лекції з корпоративного управління та корпоративної соціальної відповідальності для докторантів програми з Глобальних студій.

Візит став можливим завдяки давній співпраці з італійськими колегами по лінії Міжнародного центру з корпоративного управління, який очолює професор кафедри міжнародної економіки Костюк О. М.

Окрім лекцій під час візиту були проведені переговори щодо подальшого наукового співробітництва, а також налагодження програм академічної мобільності.

Університе в м. Урбіно було засновано в 1506 році. Сьогодні в університеті навчаються близько 13 тисяч студентів і він є передовим вишом італійського регіону Марке.