Школа професійного розвитку Insights into Foreign Language Learning, Teaching & Assessment: Streamlining Practices

7-8 травня відбувся дводенний тренінг вчителів середніх шкіл міста з контролю і якості оцінювання англійської мови в рамках Школи професійного розвитку Insights into Foreign Language Learning, Teaching & Assessment: Streamlining Practices.

Одним із блискучих спікерів цього разу був Бен Стюарт (Benjamin Stewart) – викладач англійської як іноземної мови в Корпусі Миру (TEFL Higher Education Teacher, Peace Corps Ukraine) з розвитку практичної комунікації на заняттях з англійської і про закони динамічного викладання. Яскравим був тренінг й Аарона Кеннета (Aaron Kennet) – викладача англійської мови у рамках програми Фулбрайт з розвитку креативного і критичного мислення на заняттях з англійської мови для сучасних студентів. Вагомим і насиченим, але повним гумору був тренінг Людмили Вадимівни Гнаповської – завідувача кафедри іноземних мов ННІ БТ «УАБС» з характеристики моделі оцінювання і техніки застосування оцінювання у сучасному викладанні.

Два дні, повні спілкування, інтерактивного обговоренні, практичних завдань, проблемних ситуацій для розвитку креативного і кричного мислення, минули дуже швидко. Наразі з нетерпінням чекаймо на продовження цього джерела найцннішої інформації і практичних навичок!

inmovmay2 inmovmay3 inmovmay4 inmovmay5 inmovmay6 inmovmay7