Відкритий молодіжний театр «Кураж» – лауреат Всеукраїнського театрального фестивалю

З 13 по 18 листопада на базі Дніпровського національного університету імені О.Гончара відбувся 18й Всеукраїнський фестиваль молодіжних театрів «Театральна сесія2017»Цього року на фестиваль подано рекордну кількість заявок – 30, відібрали для участі 15 колективів, серед яких і Відкритий молодіжний театр «Кураж» Сумського державного університету з виставою «Усі жінки божевільні!»

Прикметно, що половина колективів, з якими змагалися студенти в акторській майстерності,  мають звання народного театру, три колективи – студенти професійних театральних вишів, а ще два – такі професійні театри, як Студія «Театральний проект» та  Творче обєднання «DIY-театр». І тільки колектив з Миколаєва – студенти непрофільного університету (Миколаївського аграрного університету, але зі званням народного).

«Кураж» виступав в один день із професійним і народним театрами, та попри це зал аплодував нашим студентам стоячи і скандував «Браво!».

За рішенням журі, театр «Кураж» став лауреатом фестивалю, а за результатами голосування глядачів, посів 3-тє місце в номінації «Приз глядацьких симпатій .

Актори театру студенти ННІБТ «УАБС» Марія Мартишко, Тетяна Кириєнко, Валерій Бородавка та фахівець КМЦ Альона Тонконіг були відзначені дипломами за акторську роботу, а керівник театру, фахівець КМЦ Ірина Небилова – за сценографію та режисерську роботу.

Після виступу нашого колективу режисери театрів з Харкова та Миколаєва відзначили високий рівень акторської гри студентів і радо запросили театр «Кураж» відвідати наступного року фестивалі в Очакові та  Пісочині (Харківська обл).

kurazh2 kurazh3 kurazh4 kurazh5 kurazh6 kurazh1