Успішне завершення курсу «Основи обліку та підприємництва»

З 30 жовтня по 7 грудня 2017 року співробітниками кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування викладався навчальний курс «Основи обліку та підприємництва».

Слухачі курсу (приватні підприємці та співробітники не бухгалтерських служб підприємств і організацій) мали можливість:

• ознайомитися з порядком відкриття власного бізнесу та особливостями захисту інтересів власників;
  • вивчили основи ведення бухгалтерського обліку та методику складання фінансової звітності;
  • ознайомилися з порядком складання первинних документів та веденням кадрової документації;
  • дізналися про методики планування, контролю та оптимізації витрат;
  • навчилися нараховувати заробітну плату працівникам та робити утримання з неї;
  • ознайомитися з особливостями оподаткування бізнесу в Україні;
  • набули навички щодо методики нарахування основних податків та зборів, а також порядку складання основних форм податкової звітності

Програма курсу розрахована на приватних підприємців, які хочуть навчитись грамото вести власну бухгалтерію та правильно нараховувати і сплачувати податки; а також на усіх інших осіб, які бажають опанувати основи бухгалтерської професії та отримати базові знання і навички в сфері ведення бухгалтерського обліку та оподаткування.

Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування вітає усіх випускників курсів з успішним завершенням навчання!

Дані курси будуть проводитись на постійній основі. Наразі триває набір у наступну групу. Більш детальну інформацію щодо програми курсу можна знайти за посиланням: Курс: “Основи обліку та підприємництва”.

kur2 kur1