Гра-квест «Усі ми різні: вчимося жити разом!»

30 листопада 2017 року студенти інститутів бізнес-технологій та права у вигляді пізнавально-розважальної гри-квесту обговорили питання толерантності, які на сьогодні набувають надзвичайно великого визнання у сучасному світі.

Усе більше країн активно запроваджують ідеї толерантності у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення взаєморозуміння, взаємоповаги, злагоди своїх громадян.

Тому студенти, як члени цивілізованого суспільства не стали на узбіччі таких важливих загальнолюдських питань і, у вигляді квесту, що мав назву «Усі ми різні: вчимося жити разом», доторкнулися цієї делікатної теми.

Змагалися дві команди: команда інституту бізнес-технологій «Усі рівні» та команда  інституту права  «Усі різні».

Учасники заходу уважно, грамотно, а головне – злагоджено виконували умови гри, із великим зацікавленням і задоволенням здійснювали пошук закодованої інформації та працювали над завданнями.

Команди-учасниці отримали грамоти з відзнакою, а учасники квесту – солодкі призи.

Захід був організований працівниками філії бібліотеки та відділу позанавчальної роботи.

kv_2 kv_3.JPG kv_4