Участь викладача та студентів кафедри МЕВ СумДУ в міжнародній конференції проекту WIN

16 квітня 2021 року відбулася Міжнародна конференція в рамках проєкту WIN на тему “Можливості підтримки жіночих ініціатив та організації, котрі підтримують жінок в фінансовій перспективі ЄС 2021-2027”. Викладач кафедри к.е.н., доцент Замора О.М. була запрошена в якості спікера з темою оцінки проектної ідеї на потенціал отримання грантового фінансування. Студенти курсу, що викладає Замора О.М., “Управління міжнародними проектами” магістри Макаренко Т., Левченко О., Біляєва В. також взяли участь в роботі конференції. Студенти змогли почути практичні історії успіху реалізації міжнародних проектів та ознайомитися із досвідом виконавців таких проектів.

“Women Innovation Network” (WIN) – це проєкт, що реалізується у рамках Polish Challenge Fund, спрямований на сприяння розвитку підприємницького потенціалу жінок в Україні. Проєкт реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) через Polish Challenge Fund за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Більше про проект: https://winwomen.eu/pl/o-projekcie