Участь викладачів ННІ БТ «УАБС» у Зимовій школі педагогічної майстерності «Certificate in Vocational English Language Teaching (CiVELT)»

Викладачі кафедри іноземних мов Л. В. Гнаповська, Л. В. Андрейко, І. В. Ляшенко та Т. В. Турчина  взяли участь у Зимовій школі педагогічної майстерності «Certificate in Vocational English Language Teaching (CiVELT, що проходила у Львові з 19 по 24 лютого 2018 року. Школа була організована Британською радою в Україні в рамках проекту «Англійська мова для університетів», і її головною метою був професійний розвиток викладачів англійської мови професійного спрямування, ознайомлення із сучасними підходами до викладання англійської мови у вищих навчальних закладах.

Програма тренінгу складалася з двох частин: «CiVELT: основи» та «CiVELT: мова професійного спрямування».  Були охоплені такі теми як загальні тенденції викладання мови професійного спрямування, аналіз потреб студентів, мотивація у навчанні, підбір матеріалу, аналіз підручників, види взаємодії в аудиторії, розроблення завдань, роль викладача та планування занять.

Участь у проекті надала змогу поспілкуватися з колегами з різних університетів, обмінятися досвідом та налагодити професійні контакти. За результатами навчання планується провести серію заходів, спрямованих на поширення отриманих знань.

bc2 bc3 bc4