Щорічна студентська конференція “Перший крок в науку”

25 лютого 2018 року у стінах Конгрес-центру СумДУ відбулася щорічна студентська конференція “Перший крок в науку”, що залучила понад 250 учасників, серед яких були школярі Сумської області та студенти 1-2 курсів всіх спеціальностей Сумського державного університету.

Конференція організовується Науковим товариством студентів (слухачів), аспірантів, докторантів та молодих вчених СумДУ з метою популяризації науки серед молоді та залучення школярів та студентів молодших курсів до наукової роботи.

В рамках економічного напрямку цього року було сформовано три секції (одна з яких англомовна), які об’єднали понад 35 школярів та студентів ННІ БТ «УАБС» та ННІ ФЕМ ім. О. Балацького.

Учасники показали високий рівень підготовки та розкривали актуальні та нагальні теми економічного сектора сьогодення в Україні та світі.

За результатами роботи було визначено наступних переможців.

За зайняте І місце:

Бурнакова Валерія – студентка групи ME-71aн/1y (наук. керівник: Шкодкіна Ю.М.);

Соломко Юлія – студентка групи Ф-61 (наук. керівник: Ілляшенко Т.О.);

Кекух Cофія – учениця 10 класу КУ СЗОШ №4 (наук. керівник: Шапаренко І.Ж.);

За зайняте ІІ місце:

Зубалій Катерина разом з Загорулько Іриною – учні 10 класу гімназії №1 (наук. керівник: Котенко Ю.Л.);

Соловей Інна – студентка групи ФС-61а (наук. керівник: Журавка О.С.);

Сухомлин Аліна – студентка групи Ф-71а (наук. керівник: Пахненко О.М.)

За зайняте ІІІ місце:

Григоренко Євгенія – студентка групи Е-71 (наук. керівник: Турчина Т.В.);

Хорунжий Артур та Дериземля Максим – студенти коледжу з групи 202-о та 208-е (наук. керівник: Крамінська Г.В.);

Ковалевський Микита – учень 11 класу КУ ССШ №7 (наук. керівник: Ткаченко Н.М.).

Щиро вітаємо переможців і дякуємо усім учасникам за ваш перший, і ми впевнені не останній, крок в науку!

nauka2 nauka3 nauka4