Традиційні зустрічі студентів освітніх програм «Економічна кібернетика» та «Бізнес аналітика» з представниками експертної ради роботодавців

Вже стали традиційними зустрічі представників експертної ради роботодавців зі студентами освітніх програм «Економічна кібернетика» та «Бізнес аналітика»

20 травня відбулася онлайн-зустріч з членом експертної ради роботодавців зі спеціальності «Економіка», випускником кафедри економічної кібернетики Радовіченко Олексієм Олеговичем.

Радовіченко Олексій – виконавчий директор, співзасновник компанії «Raccoon Technologies INC » (Kyiv Ukraine/ San Francisco USA), генеральний директор ТОВ Ракун Технолоджиз Україна (м. Київ), співзасновник Raccoon Technologies Poland Inc (Krakow Poland)

Тема онлайн-зустрічі «Прийняття управлінських рішень: досвід керівництва компанією»

Під час зустрічі Олексій розповів про нові підходи до прийняття рішень у сучасному нелінійному світі, який весь час змінюється, про відмінність прийняття рішень на рівні найманого працівника та керівництва компанією, про відповідальність топ менеджерів та засновників, про принципи прийняття рішень під час створення стартапів. Приклади з власного досвіду, постійний контакт зі студентами, обговорення питань є дуже корисним для студентів, оскільки починаючи з перших років надає можливість планувати майбутню професійну діяльність.

Кафедра економічної кібернетики щиро вдячна Радовіченку Олексію за проведену онлайн-зустріч, пишається своїм випускником та сподівається на плідну співпрацю!