Програму віртуальної академічної мобільності завершено!

Програму віртуальної академічної мобільності, яку розроблено спільно із Вашингтонським державним університетом за ініціативи СумДУ завершено. Аспіранти, майбутні доктори філософії, викладачі та випускники університетів, які зацікавлені у викладацькій чи науковій кар’єрі, а також досвідчені дослідники пройшли інтесивну підготовку із залученням найкращих представників ТОП університетів світу. Запрошеними викладачами виступили представники ТОП університетів, таких як: Бізнес-школа Монпельє (Франція), Варненський Університет Менеджменту (Болгарія), Вашингтонський державний університет (США), Лондонська школа економіки (Великобританія), Сумський державний університет (Україна), Університет Бахчесехір (Туреччина), Університет Небраски-Лінкольн (США), Університет Менеджмент Варни (Болгарія), Університет Південної Флориди Сарасота-Манаті (США), Університет Пурдью (США).

Вітаємо колег із цим звершенням та бажаємо наступних перемог!