Традиційні червневі зустрічі у філії бібліотеки ННІ БТ «УАБС»

Філія бібліотеки навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ за доброю традицією в червні місяці гостинно відчиняє двері усім бажаючим здійснити екскурсії її залами та ознайомитись із сучасними технологіями обслуговування користувачів, інноваційними формами і методами бібліотечної роботи.

Добігає кінця перший літній місяць, а разом з ним завершується пора підсумкових уроків, іспитів та інших навчальних програм як для студентів вишів так і для дітей, що навчаються ще в школі.

Старшокласники міста та області, традиційно, на початку літа проходять практику в профільних таборах школи, відвідують цікаві місця, знайомляться з історією, побутом, культурно-освітнім розвитком міста та області.

Філія бібліотеки інституту бізнес-технологій не перший рік входить до маршруту багатьох навчально-пізнавальних екскурсій школярів, приймає гостей з усіх куточків Сумщини та завжди готова під час зустрічей показати свої здобутки та напрацювання.

На сьогодні книгозбірня інституту бізнес-технологій це багатофункціональний, потужний освітній, інформаційний, науковий і соціокультурний центр, який вміщує в собі найсучасніше бібліотечне оснащення та цілий спектр інноваційних технологій.

Подібний бібліотечний заклад важко знайти в Україні.

Бібліотечна будівля історично стилізована, є архітектурною  окрасою центральної частини міста.

Працівники закладу у ході екскурсій знайомлять юних гостей з історією створення бібліотеки і показують, як працюють на практиці найсучасніші види інформаційних сервісів та технологій. До послуг користувачів комфортні, затишні робочі місця, зони WI-FI, можливість роботи з електронним каталогом на сенсорних  моніторах, що знаходяться в інформаційній зоні бібліотеки. Особливу увагу екскурсантів привертають радіочастотні технології, які застосовуються для обслуговування користувачів та виготовлення читацьких квитків, системи захисту та збереження книг, RFID-станції для самообслуговування користувачів.

Все це дає можливість оперативно, вчасно та якісно задовольнити буд-які інформаційні потреби читачів.

Для старшокласників міста і області філія бібліотеки пропонує безкоштовний запис з можливістю доступу до документальних і електронних ресурсів та мережі Internet.

Також на території бібліотечного корпусу працює коворкінг-центр, виставковий зал «Філантроп», кава-клуб.

Це ще раз підкреслює, що приміщення бібліотеки –багатофункціональний та соціокультурний осередок міста.

Тішить те, що бажаючих відвідати нас не стає менше, а особливу зацікавленість у гостей все ж таки викликає звичайна, друкована, традиційна КНИГА!!!

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей у бібліотеці!